Życie w trasie nie przerwało procesu tworzenia nowej muzyki przez Jade Novah. Piosenkarka i autorka tekstów zaprezentowała nową piosenkę zatytułowaną „Trip” z nadchodzącej EPki „Moon in Pisces”. Senny utwór został napisany wspólnie przez Novah i jej męża Devina Johnsona, który wyprodukował go wspólnie z Jerome Monroe.

W tej seksownej piosence Novah umieszcza swojego partnera za kółkiem na wycieczkę po jej ciele – a wskazówek dojazdu nie można znaleźć w Mapach Google.

Trip” jest następcą lipcowego wydania singla NovahRollercoaster”, z udziałem Kenyona Dixona, którego nowy album „Closer” jest już dostępny. Przed tym singlem Novah wydała „Lost in You” w kwietniu i „I Just Wanna Know” w październiku 2021 roku. Ten ostatni utwór, zainspirowany The Jones Girls, zapoczątkował erę „Moon in Pisces”.

Novah wyda swoją nową płytę 26 sierpnia. O nowej EPce powiedziała:

„Od mojej aktywnej wyobraźni po twoje uszy, ten projekt jest muzycznym odzwierciedleniem miłości i odpowiedzialności podczas uzdrawiania”

Moon in Pisces” będzie pierwszą kolekcją piosenek od czasu drugiego albumu „Stages”.

Jak wspomniano we wstępie Novah wyrusza w trasę koncertową nazwaną na cześć nadchodzącej EPki. Trasa kończy się 14 września w Richmond w stanie Wirginia. Wcześniej zagra między innymi w takich miastach jak Denver, Los Angeles, Dallas czy Houston.