Po przerwanym ślubie w klipie do 7-krotnie platynowego przeboju “Truth Hurts”, Lizzo daje miłości jeszcze jedną szansę. Tym razem w teledysku do piosenki “2 Be Loved (Am I Ready)”, w którym u boku 3-krotnej laureatki Grammy wystąpił Tyson Beckford. Singiel, w którym Lizzo stawia sobie wyzwanie, by zaakceptować miłość, na którą zasługuje, można znaleźć na jej najnowszym albumie “SPECIAL“.


Nominowana niedawno do 4 nagród MTV Video Music Awards (w tym w kategoriach Artysta roku i Piosenka roku), Lizzo właśnie ogłosiła, że uświetni ceremonię wręczenia statuetek MTV VMA, która odbędzie się 28 sierpnia. Będzie to kolejny z serii występów supergwiazdy, po tym jak pojawiła się ze swoją muzyką w programach Jimmy Kimmel Live!, Watch What Happens Live With Andy Cohen czy dwukrotnie w Saturday Night Live, a także na gali BET Awards.

Z płyty “SPECIAL” pochodzi również przebój “About Damn Time“, który dotarł na szczyt zestawienia Billboard Hot 100, stając się jej drugim hitem na 1. miejscu i czwartym singlem w top 10 amerykańskiej listy. Album “SPECIAL” zadebiutował na 2. pozycji listy sprzedaży w USA i na najwyższej lokacie notowania Pop Albums. W tygodniu premiery była to najlepiej sprzedająca się płyta w Stanach Zjednoczonych. 

– Najbardziej radosny, zróżnicowany brzmieniowo i głęboki pod względem emocji album wydany przez dużą wytwórnię od czasu “Lemonade” Beyoncé podsumował magazyn “Rolling Stone”.