W trakcie wędrówki przez Amerykę Północną, wspierając The Weeknd podczas trasy koncertowej po arenie, KAYTRANADA dzieli się swoją pierwszą oficjalną propozycją w 2022 roku: singlem „Twin Flame” wspieranym przez Andersona .Paaka


Utworowi towarzyszy czarno-biały teledysk, który premierowo mogliśmy zobaczyć w MTV Live, MTVU i BET Soul & BET Jams. Film przedstawia KAYTRANADĘ i .Paaka prowadzących party wprost ze sceny zawieszonej nad grupą imprezowiczów. „Twin Flame” rozpoczyna się w roku, w którym nazwa KAYTRANADA stała się synonimem samej muzyki tanecznej: od wyprzedanych tras po Ameryce Północnej i Europie po przejęcie przez niego Paris Fashion Week (gdzie był integralną częścią występy Ricka Owensa, LOEWE, Jacquemusa, Reese Coopera i innych). Zaznaczył również swoją obecność w centrum publicznego dyskursu wokół Drake’s Honestly, Nevermind. Mimo, że KAYTRANADA był w tym roku wszechobecny, dopiero teraz wydał swój pierwszy w tym roku singiel.

Dodatkowo KAYTRANADA właśnie wyprzedał dwa wrześniowe koncerty w Brooklyn Mirage. Miejsce to gościło wiele znanych nazwisk muzyki tanecznej, ale to KAYTRANADA jest jednym z kilku, którzy odkąd powróciły występy na żywo, sprzedał ponad 5000 biletów.