Artystka z Tampy, Doechii, oraz sprzedająca multiplatyny zwyciężczyni Grammy, SZA, prezentują swoją pierwszą współpracę – hipnotyzującą nową wersję „Persuasive”. Optymistyczny hymn R&B ukazuje imponującą zdolność nowicjuszki do przekazywania złożonych emocji poprzez wyjątkowy wokal. Pojawienie się SZA czyni piosenkę jeszcze bardziej uzależniającą.

– Stworzyłam „Persuasive”, aby podnieść na duchu i zjednoczyć ludzi, więc pojawienie się SZA w tej piosence było idealnym pomysłem, ponieważ zawsze przełamywałam lody z innymi przez jej muzykę – mówi Doechii. – Świadomość, że SZA należy do TDE, była tym, co początkowo najbardziej podekscytowało mnie w pracy w tej wytwórni. Teraz, gdy mamy wspólną piosenkę, historia zatoczyła koło. Ta współpraca jest wszystkim, o czym marzyłam.

Ponadto, Doechii ogłosiła właśnie, że 5 sierpnia ukaże się jej nadchodząca EPka „she / her / black bitch”.

W ostatnich tygodniach o Doechii zrobiło się głośno dzięki występom telewizyjnym: „Persuasive” i „Crazy” w The Tonight Show u Jimmy’ego Fallona oraz występ na BET Awards, który zdobył entuzjastyczne recenzje.

Doechii zdominowała internet od czasu wydania EPek – „Oh the Places You’ll Go” z 2020 roku, z wiralowym przebojem „Yucky Blucky Fruitcake”, i „BRA-LESS” z 2021 roku. Nowe wydanie kontynuuje jej gorącą passę po „Bitch I’m Nice” i „Crazy”. Śpiewając u boku jednej z najwybitniejszych gwiazd swojej wytwórni, SZA, Doechii nie ma sobie równych – wciąż udowadnia, że ​​ma głos, którego nie zawaha się użyć.