Trzykrotna laureatka Grammy, Lizzo, przedstawia wyczekiwany na całym świecie nowy album “Special”. Za produkcję materiału odpowiada wieloletni współpracownik wokalistki, Ricky Reed, a także Mark Ronson (Adele, Lady Gaga, Miley Cyrus), Max Martin (The Weeknd, Coldplay, Britney Spears) i Benny Blanco (Rihanna, Katy Perry, Maroon 5). Płyta zawiera m.in. piosenki “2 B Loved (Am I Ready)” i podnoszącą na duchu tytułową “Special”, które z okazji premiery albumu Lizzo wykonała w programie Citi Concert Series on TODAY w amerykańskiej telewizji.

“Special” już od pewnego czasu jest faworytem fanów, po tym jak Lizzo zaprezentowała numer w programach Saturday Night Live oraz Carpool Karaoke (milion odsłon w ciągu 24 godzin od premiery).


Na nowym albumie znalazł się również przebój “About Damn Time”, który obecnie zajmuje 2 miejsce na liście Billboard Hot 100, a na TikToku pojawił się w 5 milionach filmików i jest najczęściej wykorzystywanym fragmentem muzycznym wśród tiktokerów z USA. “About Damn Time” to czwarta piosenka Lizzo w Hot 100 po hitach “Truth Hurts” (7 tygodni na szczycie), “Good As Hell” i “Rumors” (Feat. Cardi B). Singiel “About Damn Time” dostępny jest także w remiksie niemieckiego producenta Purple Disco Machine oraz z oficjalnym klipem, który zgromadził 57 milionów odsłon na YouTube.

Wraz z premierą “Special”, Lizzo świętuje aż sześć nominacji do nagrody Emmy za swój reality show “Lizzo’s Watch Out For The Big Grrrls”, który można oglądać na platformie Amazon Prime.

– Nie zrobiliśmy tego dla nagród, zrobiliśmy to dla siebie – podsumowała Lizzo na Instagramie. – Dla wszystkich, na których życie wpłynęliśmy. Aby wstrząsnąć branżą… i pokazać światu, jak piękni i utalentowani jesteśmy.

Album możecie zakupić zarówno na CD jak i LP, m.in. tutaj.