Dwudziestoletnia Zoe Wees powraca ze swoim nowym singlem „Third Wheel”. Choć optymistyczna i zaraźliwa, piosenka opowiada o złamanym sercu i obsesji na punkcie swojego byłego. Utwór został wyprodukowany przez Patricka Pyke Salmy i Ricardo Muñoza, którzy sterowali debiutancką EPką Weesa, “Golden Wings”, na której znalazł się nagrodzony przez RIAA, przebój „Control”.

Oficjalny teledysk do „Third Wheel”, wyreżyserowany przez Gabriellę Kingsley (Fireboy DML x Ed Sheeran, ArrDee x Aitch), skaluje muzyczne wzloty i głębie emocjonalne utworu, gdy piosenkarka zostaje przeniesiona z wypełnionego słonecznikami pokoju do zaciemnionej sypialni.


Zoe Wees pochodzi z Hamburga, a jej kariera rozpoczęła się na dobre w 2020 roku. Jej dwa pierwsze single trafiły na amerykańską i niemiecką (między innymi) playlistę Spotify Today’s Top Hits. „Control” ma status złota w Niemczech, Francji, Włoszech, Holandii, Norwegii i Szwecji oraz platyny w Szwajcarii (poczwórnej), Belgii i Austrii. „Girls Like Us” trafiło do Top 10 zestawień iTunes i Apple Music w Europie, a Zoe mogła liczyć na wparcie m.in. „The Guardian”, Zane’a Lowe’a, Jamesa Cordena, „People Magazine”, „Teen Vogue”, „Gal-Dem”, Scotta Millsa & Molly King w BBC Radio 1, Billboard, The Line of Best Fit czy Clash. Oba single trafiły do Spotify’s Global 200. Zoe Wees trafiła na listę Apple’ Next Up Artists for April, idąc w ślady Tate McRae i Holly Humberstone, wystąpiła w programie Jimmy’ego Kimmela oraz została uwzględniona w zestawieniu „Forbes” 30 Under 30 w Europie.