Po olbrzymim sukcesie ubiegłorocznych koncertów we Wrocławiu i Katowicach, Wojtek Mazolewski Quintet wraca z trasą Tour 2022. Podczas koncertów usłyszycie WMQ w najznakomitszym wydaniu. Polka, Komeda, ale przede wszystkim nowe utwory – zarówno z albumu WMQ ”Spirit to All”, jak i wyprodukowane przez Wojtka Mazolewskiego specjalnie na tą trasę muzyczne niespodzianki. Zobaczycie i usłyszycie nowych wspaniałych Gości i Przyjaciół Wojtka, z którymi wielokrotnie już przekraczali granice stylistyczne, dając niesamowite koncerty.

Tak będzie i tym razem.

A co mówi sam artysta?:

„Po raz kolejny czuję wielką potrzebę podzielenia się najnowszą muzyką i jej terapeutyczną mocą. Rok 2022 jest pełen niespodziewanych wydarzeń, które działają na nas w najróżniejszy sposób. Muzyką wyrażamy w nieskrepowany sposób to, co czujemy i dzięki niej możemy być razem.”

Pomimo tego, że WMQ we wrześniu wydaje nowy album, „Spirit To All”, rusza w trasę z Gośćmi i będzie to naprawdę spektakularne wydarzenie! Od dawna żaden polski zespół jazzowy nie wzbudzał tak pozytywnych emocji i nie przyciągał na koncerty takiej ilości fanów. Wyprzedane koncerty, owacje na stojąco i entuzjastyczne recenzje – tak wyglądają trasy kwintetu Wojtka Mazolewskiego.

Bilety na koncerty zakupicie tutaj.