Już 10-13 sierpnia w chorzowskim Parku Śląskim odbędzie się 3. edycja FEST Festivalu. Zobacz co się działo w 2021! FEST Festival 2021 odbył się jako jeden z niewielu festiwali w Europie i odniósł ogromny sukces. Podczas wydarzenia wystąpili tacy Artyści jak: Kygo, Alan Walker, Paul Kalkbrenner, James Bay, Mata, Kayah & Bregović, Mura Masa i inni. Oprócz niesamowitych koncertów, na festiwalowiczów czekał szereg atrakcji takich jak lot balonem, glamping, pokazy iluzji czy sauna oraz warsztaty z produkcji muzyki, jogi i makramy.


Zmotywowani poprzednią edycją festiwalu organizatorzy nie zwalniają tempa i ruszają z kolejną – FEST Festivalem 2022! 10-13 sierpnia w Chorzowie wystąpią: Stromae – autor wielkiego hitu “Alors on Danse”, The Chainsmokers, Quebonafide, Jimek & Goście, Rudimental, Jungle, Slowthai, Sanah, Sokół, James Arthur, Scooter, Duke Dumont, Caribou, Nothing but Thieves i wielu innych! Nie zabraknie też pięknych dekoracji, instalacji oraz efektów wizualnych.

FEST Festival to nie tylko muzyka, ale też występy artystyczne, akcje społeczne, spotkania, a przede wszystkim rozrywka i dobry moment na spędzenie czasu ze przyjaciółmi. Nie zabraknie licznych stref chillout, ale też atrakcji takich jak: sauny, kajaki, usługi tatuatorskie i barberskie, strefy fashion i beauty i wiele innych!

Bilety na FEST Festival 2022 są już dostępne na stronie www.festfestival.pl