Po bardzo udanym początku 2022 roku i ogłoszeniu jego debiutanckiej rezydencji na Ibizie w Hï Ibiza, teraz DJ Alok prezentuje nowy hit lata „Deep Down” wraz z Ellą Eyre, królem muzyki house Kennym Dope i królem disco Never Dull.


Od ponad 20 milionów słuchaczy miesięcznie, po kolosalne współprace z takimi nazwiskami jak John Legend, Jason Derulo, Steve Aoki i wielu innych, największy brazylijski artysta i ceniony na całym świecie DJ Alok stał się supergwiazdą w nieziemskim tempie.

Brytyjska piosenkarka Ella Eyre przyciąga tłumu to pierwszego dnia, od współpracy z Rudimental przy ich #1 w Wielkiej Brytanii „Waiting All Night”, po zdobycie Brit Award „Single Of The Year” i Best Female MOBO Award. Urzekające wokale Elli działają jak nieodparty i natychmiast rozpoznawalny dotyk Midasa.

Z natychmiastowym, trzęsącym biodrami rytmem house, „Deep Down” ma szansę przejąć letni sezon festiwalowy. Korzystając z klasycznych sampli „The Bomb” The Bucketheads i „Gypsy Woman” Crystal Waters, artyści ożywiają dwa najbardziej przełomowe klasyki taneczne świeżym klimatem.

Alok komentuje wydawnictwo:

„Zawsze byłem wielkim fanem muzyki pop i szukałem inspiracji w jej wielu formach, więc praca z tak silną kobietą, jak Ella, która jest również niesamowitą autorką piosenek i wykonawczynią z miłością do muzyki tanecznej była niesamowita. Chcemy, aby «Deep Down» było piosenką na letnie miesiące, która sprawia, że chce się ruszać i mamy nadzieję, że spodoba wam się tak samo, jak nam podobało się tworzenie jej!”.