Go_A to zespół dokonujący nowoczesnej reinterpretacji ukraińskiego folkloru opakowanego w elektroniczne brzmienie. Nazwa zespołu składa się z „Go” jako „ruchu” i „A” jako nawiązanie do starożytnego litery „alfa” (Greka), która odnosi się do powrotu do korzeni kulturowych.

Historia zespołu rozpoczęła się w 2012 roku, kiedy producent Taras Szewczenko poznał etno piosenkarkę Katerynę Pavlenko. Po nagraniu kilku piosenek zdali sobie sprawę, że ukraiński folklor i muzyka elektroniczna idealnie do siebie pasują, łącząc energię i emocje w angażujący miks. Dziś Go_A składa się z wokalistki Kateryny Pavlenko oraz muzyków Tarasa Szewczenki, Ihora Didenczuka i Iwana Hryhoriaka. Kateryna Pavlenko zafascynowana folklorem, potrafi śpiewać tak zwanym „białym głosem”, autentyczną techniką śpiewu folklorystycznego. Taras Szewczenko jest klawiszowcem i perkusistą oraz producentem Go_A. Pracuje w różnych stylach muzycznych i wie, jak łączyć w muzyce zupełnie różne rzeczy, takie jak ukraińska sopilka i brazylijska perkusja, czy bandura, ciężkie riffy gitarowe i drum’n’bass. 

W 2021 roku Go_A wzięła udział w Konkursie Piosenki Eurowizji z piosenką „SHUM”. Zajęli 5 miejsce według ogólnych wyników. Piosenka „SHUM” stała się światowym hitem w Spotify (obecnie ma ponad 60 milionów odsłon) trafiając na szczyty większości europejskich list przebojów. „SHUM” stał się także pierwszą ukraińską piosenką, która kiedykolwiek trafiła na listę Billboard Top 200.