Mieszkająca w Los Angeles piosenkarka i autorka tekstów Jenevieve rozszerzyła swoją najnowszą EP “Division” o cztery bonusowe utwory dodane do edycji deluxe. Wśród nowości pojawił się orzeźwiający remiks “Nxwhere” autorstwa Iophiile, a także remiksy „Baby Powder” i „Medallion” z udziałem odpowiednio 2 Chainz i Ghostface Killah.

„Mam nadzieję, że ludzie znajdą radość w muzyce” – powiedziała Jenevieve o swoim debiutanckim projekcie. „Jeśli to inspiruje lub motywuje kogoś do podążania za swoimi marzeniami lub czynienia dobra, to byłoby to moje najbardziej satysfakcjonujące uczucie. Chcę po prostu tworzyć muzykę, z którą ludzie mogą się łączyć i sprawiać, że czują się dobrze”.

Poza trzema nowymi dodatkami oryginalnych utworów “Division”, Jenevieve udostępniła cover utworu „Against All Odds” Phila Collinsa z 1981 roku.


Dorastając, piosenkarka i autorka tekstów słuchała wielu artystów – od klasyków kubańskich, hip-hopu i popowe hity Britney Spears i Michaela Jacksona. W jej muzyce artystyczna wolność zajmuje miejsce wszelkich krępujących rozmieszczeń gatunkowych, konfigurując Jenevieve w przestrzeni, której nie da się łatwo zdefiniować.