Niezwykła muzyczna podróż śladami najbardziej znanego agenta na świecie, 007 – Jamesa Bonda w wykonaniu znakomitych artystów z Wielkiej Brytanii, w tajnej służbie Jej Królewskiej Mości!

Bilety na koncerty znajdziecie, tutaj.

„BOND in Concert” to absolutnie wyjątkowy spektakl, podczas którego znakomici wokaliści wraz z brytyjską formacją muzyczną Session One zabierają publiczność w podróż tropem najsłynniejszego szpiega wszech czasów. Brawurowe wykonania legendarnych tematów muzycznych, w tym oczywiście tej najważniejszej, skomponowanej przez Johna Barry’ego i Monty’ego Normana do „Doktora No”, dopełnione będą przez utwory skomponowane do najpopularniejszych z 25 filmów z super agentem w roli głównej. Usłyszymy zachwycające „Goldfinger” oraz „Diamonds are forever” Shirley Bassey, ze sceny zabrzmią także ikoniczne utwory „Golden Eye” Tiny Tuner z filmu pod tym samym tytułem, „A View To Kill” Duran Duran z produkcji „Zabójczy widok”, „Nobody Does It Better” Carly Simon ze „Szpieg, który mnie kochał”, „Live and Let Die” Paula McCartney’a & Wings z „Żyj i pozwól umrzeć”, „Thunderball” Toma Jonesa z „Operacji Piorun”, „Tomorrow Never Dies” Sheryl Crow z „Jutro nie umiera nigdy”, „Another Way to Die” Jacka White’a i Alicii Keys z „007 Quantum of Solace” czy nagrodzone Oscarami utwory „Skyfall” Adele i „Writings On The Wall” Sama Smitha. We wrześniu 2021 roku ukazał się najnowszy, 25. film o przygodach agenta Jamesa Bonda z udziałem Daniela Craiga, zatytułowany „No time to die”, do którego muzyczny temat przewodni pod tym samym tytułem zaśpiewała znakomita Billie Eillish

W skład formacji Session One wchodzą: sekcja rytmiczna, instrumenty klawiszowe, kwartet smyczkowy i fortepian. Session One występowali u boku takich gwiazd jak Joss Stone, Jason Donovan, Beverley Knight, Kasabian, Kelis czy Skunk Anansie.