Heather Small singlem „Love Me or Not” zapowiedziała wydanie, pierwszego od 16 lat, albumu zatytułowanego „Colour My Life”. Wokalistka legendarnego zespołu M People połączyła siły z wielokrotnie nagradzanym producentem Rupertem Christie i London Metropolitan Orchestra, by na nowo przygotować kilka jej najważniejszych hitów, zarówno z repertuaru M People, jak i singli z jej znakomitej kariery solowej.

Na płycie znajdzie się też zupełnie nowa muzyka, w postaci pięknego wykonania „You Do Something To MePaula Wellera, jej nowy singiel „Love Me or Not” oraz duet z Alfie Boe w utworze „Don’t Look Any Further”.

Nowy album zostanie wydany przez Warner Music UK 29 lipca i będzie zawierał orkiestrowe wersje wszystkich przebojów, które znalazły się w Top 10 brytyjskich zestawień: „Moving on Up”, „How Can I Love You More”, „Search For The Hero”, „One Night in Heaven”, „Don’t Look Any Further”, a także tytułowy utwór „Colour My Life”.


Heather Small, jedna z najbardziej charakterystycznych brytyjskich wokalistek wszech czasów, rozpoczęła swoją popową karierę jako nastolatka w jazzowym zespole Hot House, zanim została głosem M People, jednego z największych zespołów tanecznych na świecie, który sprzedał dziesiątki milionów albumów, zdobywając po drodze wiele nagród Brits Awards i Mercury Prize. Karierę solową rozpoczęła na przełomie tysiącleci utworem „Proud”, który stał się ponadczasowym klasykiem, wykorzystywanym w programie The Oprah Winfrey Show, serialu „Queer As Folk”, a także jako hymn Igrzysk Olimpijskich w Londynie w 2012 roku.

Heather właśnie zakończyła trasę koncertową po Wielkiej Brytanii i przez całe lato będzie nadal zapraszać fanów na występy. Nie tylko zaszczyci scenę na Bestival, Splendour, The Isle of Wight Festival, Unlocked i wielu innych, ale została również wybrana jako gość specjalny do występu w ramach Big Jubilee Street Party The National Lottery w Manchester’s AO Arena – który będzie transmitowany w telewizji ITV.