Oordaya zaprezentowała długo wyczekiwaną EPkę „Twenty With Love” wraz z sesją na żywo do nowego utworu „On My Way” nakręconego w Arab World Institute w Paryżu. Oordaya występuje przed słynnym metalicznym ekranem arabeski inspirowanym tradycyjną architekturą islamu. Ten symboliczny pomnik przedstawia drogie artystce skrzyżowanie kultur arabskiej i francuskiej.


Introspekcyjna i wrażliwa EPka brzmi jak list napisany do siebie, opowiadający o jej osobistych spotkaniach (i zmaganiach) z miłością, ilustrujący doświadczenia młodej kobiety u progu dorosłości, poszukującej tytułowych lepszych dni.


Dorastając pomiędzy Jordanią a Botswaną, francuska piosenkarka i tancerka Oordaya kształtowała swoją osobowość poprzez różne kultury, które spotkała na swojej drodze. 17 lat później Oordaya powróciła do Francji „pozostawiając wszystko – moich przyjaciół, mój dom, moje nawyki – musząc odbudować życie w nowym miejscu”, wspomina debiutująca artystka. Pełna niepewności, jaka towarzyszyła jej w nowym środowisku, odnalazła spokój w pisaniu tekstów, które stało się jej bezpiecznym miejscem i sposobem na uzewnętrznienie jej lęków. Oordaya czerpie inspirację ze swojej niespokojnej duszy i przekłada ją na muzykę, urzekający głos, uwodzicielskie melodie R&B i introspektywne teksty tworzące fundamenty jej własnego świata.

Muzyka Oordayi balansuje pomiędzy ciemnością a światłem – to prawdziwa oda do autentyczności i samoakceptacji. Po umieszczeniu kilku pierwszych piosenek na Soundcloudzie, Oordaya została usłyszana przez amerykańskiego producenta Ye Ali (CHIKA, cupcake) dzięki „In the Way Of”. Wkrótce w brytyjskim radiu Reprezent pojawił się utwór „I Envisioned Something Else”.