Michael Bublé w dalszym ciągu udostępnia swoje nowości muzyczne. Po zaprezentowaniu z końcem stycznia singla “I’ll Never Not Love You”, następnie, w lutym, “My Valentine” i kilka tygodni temu tytułowego “Higher”, Michael oddaje nam kolejny utwór. “A Nightingale Sang In Berkeley Square”, bo o niej mowa, to cover popularnej, romantycznej brytyjskiej piosenki, którą wcześniej wykonywali chociażby Bing Crosby, Frank Sinatra i Rod Stewart.


Na “Higher” prócz wcześniej wspomnianych utworów znalazł się, m.in. magiczny duet z Williem Nelsonem w interpretacji jego piosenki “Crazy”. Ponadto, wydawnictwo zawiera trzy oryginalne numery napisane przez Michaela (w tym singlowy “I’ll Never Not Love You”). Prócz tego, fani usłyszą m.in. zaśpiewany przez Bublé klasyk Sama Cooka “Bring It On Home To Me”.

Premiera albumu “Higher” już 25 marca 2022 roku!

Michael Bublé zaczął śpiewać w wieku 4 lata w swym rodzinnym domu, w Burnaby, w Kanadzie. Od tamtej pory wciąż to robi. Jego imienny debiutancki album ukazał się w 2005 roku. Następnie była seria multiplatynowych płyt, które dotarły na szczyt list sprzedaży: “Call Me Irresponsible”“Crazy Love”, “To Be Loved” i “Christmas”. Jego ostatni longplay “Love” zadebiutował na 1. miejscu Billboard Top 200. W trakcie swej niezwykłej kariery sprzedał 75 milionów płyt i wyprzedał koncerty w ponad 30 krajach. W jego ostatniej trasie An Evening With Michael Bublé (2019-2022) uczestniczyło ponad milion fanów z całego świata. Michael Bublé uwielbia hokej, fantasty football, TikToka i śpiewanie. Jest też dumnym ojcem dwóch synów, Noah i Elia, oraz córki o imieniu Vida.