Światowa megagwiazda – Khalid, świętuje 5-tą rocznicę premiery swojego debiutanckiego albumu „American Teen” wydając specjalny utwór „Last Call” w serwisach digitalowych. Premierze piosenki towarzyszy teledysk wyreżyserowany przez Levi Turner i Cody Laplan.

„Jestem bardzo podekscytowany, że mogę podzielić się ‘Last Call’ z fanami. To dla mnie bardzo ważne, aby upamiętnić ten dzień i spojrzeć wstecz na wszystko co wydarzyło się podczas tej ery. Nie mogę uwierzyć, że minęło już 5 lat. Mam nadzieję, że wam się spodoba i będziecie ze mną świętowali”.


Z nominowanego do nagrody Grammy albumu „American Teen” pochodzą takie single jak „Location” czy „Young, Dumb and Broke”. Legacy Recordings uruchomiło specjalną stronę dla fanów „American Teen: The Yearbook”, inspirowaną amerykańskimi szkolnymi kronikami ze zdjęciami. Zawiera ona teledyski, archiwalne zdjęcia, quizy oraz dostęp do specjalnego merchu artysty. Z kolei na oficjalnym kanale Khalida na YouTube dostępne są lyric video do całego albumu „American Teen” w formie playlisty.

Do dnia dzisiejszego „American Teen” pokrył się poczwórną platyną w Stanach Zjednoczonych, a debiutancki singiel „Location” zyskał diamentowy status.