Monica pomogła firmie META, wcześniej znanej jako Facebook, uczcić Black History Month specjalnym występem. Legendarna piosenkarka R&B otworzyła swój 20-minutowy set debiutanckim singlem „Don’t Take It Personal (Just One of Dem Days)” z 1994 roku. Chwilę później przeszła do swojego hymnu z 2003 roku „So Gone”.

„Jestem zaszczycona, że mogę tu być i mieć przy sobie moją muzyczną rodzinę. META, dziękujemy za przyjęcie nas. To była niewiarygodnie długa podróż i dziękuję wam wszystkim za udział we wszystkim, co robimy, za to, że dzięki wam jesteśmy w stanie przekazać ją ludziom. Ten rodzaj jam session bez prądu jest absolutnie dla was wszystkich” – powiedziała Monica po wykonaniu ostatniego utworu.

Monica, wspierana przez czterech wokalistów w tle i zespół, wykonała inne piosenki ze swojego katalogu, w tym „Angel of Mine”, „Love All Over Me” i „Everything to Me”. W połowie swojego występu Monica złożyła hołd Erykah Badu coverem „Tyrone”.

„Wszyscy wiecie, że w dzisiejszym świecie trudno jest być osobą honoru, zwłaszcza kobietą honoru. Chcę tylko poświęcić chwilę i złożyć hołd komuś, kogo absolutnie kocham, szanuję i cieszę się, ponieważ jest najprawdziwszą postacią siebie i jest jasne, kiedy inni ludzie nie są w prawdziwej formie, co podziwiam – powiedziała Monica. „Uwielbiam sposób, w jaki opowiada tę historię, więc opowiem ją ja”.

Po wykonaniu swojego kultowego duetu z Brandy „Boy Is Mine”, Monica wykonała „Before You Walk Out of My Life” i zakończyła „Why I Love You So Much”.