Nominowany do Grammy zdobywca Emmy, Labrinth, oraz zdobywczyni Emmy, Zendaya, wydali wspólną wersję singla „I’m Tired”, który pojawił się serialu HBO „Euforia”, aby uczcić zakończenie drugiego sezonu.


Zendaya wciela się w „Euforii” w główną bohaterkę Rue i jest producentką wykonawczą serialu, a Labrinth pełni funkcję głównego kompozytora. Napisany wspólnie przez Labrinth i Zendayę „I’m Tired” został pierwotnie wykonany w emocjonalnej końcowej scenie czwartego odcinka. Po wyemitowaniu odcinka artyści spotkali się, aby stworzyć wspólną wersję singla.

Po premierze ostatniego odcinka drugiego sezonu pojawił się także utwór „Elliot’s Song” wykonany w serialu przez Dominica Fike’a.


Ścieżka dźwiękowa do pierwszego sezonu „Euforii” zdobyła ogromne uznanie krytyków, a Labrinth otrzymał dwie nominacje do Emmy, ostatecznie zdobywając nagrodę Emmy za wybitną oryginalną muzykę i teksty. Zendaya jest natomiast laureatką nagrody Emmy dla najlepszej aktorki pierwszoplanowej.

„Euforia” to stworzony, napisany i wyreżyserowany przez Sama Levinsona serial z udziałem Zendayi, wyprodukowany we współpracy z A24. W skład obsady wchodzą Zendaya, Hunter Schafer, Nika King, Angus Cloud, Jacob Elordi, Algee Smith, Sydney Sweeney, Alexa Demie, Barbie Ferreira, Maude Apatow, Javon Walton, Dominic Fike, Storm Reid i Austin Abrams.