Queen Naija i Big Sean wydali teledysk towarzyszący ich nowemu utworowi „Hate Our Love”. Krótkim wstępem od DJ Envy z The Breakfast Club, wyreżyserowany przez Cam Busby teledysk rozpoczyna się od dwóch artystów wykonujących swoje pierwsze zwrotki w swoich domach w Nowym Jorku.

Big Sean zachowuje spokój, rapując ze swojego ganku, podczas gdy Naija, ubrana w białą bieliznę, śpiewa wygodnie ze swojej kanapy. Późnym wieczorem oboje spotykają się na śniegu.

Mówiąc o swoim najnowszym singlu, Naija powiedziała w oświadczeniu:

„Chciałabym, aby ludzie zabrali z „Hate Our Love” to, aby nie pozwolić nikomu stanąć pomiędzy czymkolwiek lub kimkolwiek, kogo kochasz”.

Dodała:

„Jestem tak podekscytowana, że ​​w końcu mogę współpracować z Big Seanem przy nagraniu… od jakiegoś czasu było to moim marzeniem. Ponieważ oboje pochodziliśmy z Detroit, wydawało się, że pasujemy idealnie i mam nadzieję, że wszyscy pokochają tę piosenkę!”

„Hate Our Love” to pierwsza piosenka Naiji w roli głównej od wydania „Missunderstood… Still” z 2021 roku, luksusowej edycji jej debiutanckiego albumu „Missunderstood”.