Michael Bublé kilka tygodni temu zapowiedział wydanie swojego jedenastego albumu studyjnego. Pierwszym singlem z wydawnictwa został utwór “I’ll Never Not Love You”, w którym artysta wznosi się na wyżyny swojej kreatywności i umiejętności wokalnych.

Do singla powstał klip, którym artysta dzieli się dzisiaj z fanami. W teledysku prócz Michaela zobaczymy jego piękną żonę Luisana Lopilato, a całość jest jak zlepek wielu filmów i scen romantycznych, mamy tutaj “Titanica”, “Love Actually” i wiele innych. To drugi klip, w którym para bierze udział. W 2009 roku mogliśmy ich podziwiać w teledysku do utworu “Haven’t Met You Yet”, który znalazł się na albumie “Crazy Love”.

Płyta zatytułowana “Higher” ukaże się 25 marca 2022 roku.

Producentami płyty są Greg Wells i Bob Rock, a także Allen Chang, Jason “Spicy G” Goldman oraz… Sir Paul McCartney. “Higher” to pierwszy album Michaela Bublé od trzech lat i następca dwuletniej, wyprzedanej trasy An Evening With Michael Bublé Tour oraz 10. jubileuszu klasycznego już świątecznego dzieła “Christmas”.

Na “Higher” znalazł się magiczny duet z Williem Nelsonem w interpretacji jego piosenki “Crazy”, a także poruszająca wersja utworu “My Valentine”, który napisał Sir Paul McCartney. Były Beatles zresztą odpowiada za brzmienie tego nagrania. Na płytę trafiły ponadto trzy oryginalne numery napisane przez Michaela, w tym singlowy “I’ll Never Not Love You”. Ponadto fani usłyszą m.in. zaśpiewany przez Bublé klasyk Sama Cooka “Bring It On Home To Me” oraz cover popularnej, romantycznej brytyjskiej piosenki “A Nightingale Sang in Berkeley Square”, którą wcześniej wykonywali chociażby Bing Crosby, Frank Sinatra i Rod Stewart.