Pełen orkiestrowych smyczków utwór „Amazing” to oda do zakochania, która pojawia się wraz z wizualizacjami w reżyserii Chrisa Ullensa, który wcześniej wyreżyserował teledysk do przeboju Rexa „Loving Is Easy”. „Amazing” jest następcą wiodącego singla „Keep It Up”. Utwór pojawia się tuż po ogłoszeniu nadchodzącej trasy koncertowej po Ameryce Północnej, Wielkiej Brytanii i Irlandii.


“Who Cares?” to pierwsze wydawnictwo Rex Orange County od EPki „Live at Radio City Music Hall” w 2020 roku z zapisem jego dwóch wyprzedanych koncertów, tuż przed przerwaniem międzynarodowej trasy koncertowej „Pony” w Berlinie z powodu COVID-19. Jak się jednak okazuje, skrócenie trasy koncertowej było częścią genezy tego albumu. Po spędzeniu większości 2020 roku w domu w Wielkiej Brytanii, Rex udał się do Amsterdamu, aby nagrać płytę z Bennym Singsem, z którym wcześniej stworzył platynowy singiel „Loving Is Easy” w 2017 roku.


To, co zaczęło się jako sesje bez oczekiwań, przekształciło się w niesamowicie produktywne 48-godzinne nagrania z Bennym, a następnie skłoniło ich do dalszej podróży do Amsterdamu. Kolejne 10 dni wspólnej pracy zrodziło czwarty album, nagrany w ścisłej współpracy z Bennym. Na albumie Rex ponownie połączył siły z jednym ze swoich najwcześniejszych mistrzów, Tylerem, The Creator, który napisał zwrotkę do „Open A Window” – to pierwsza współpraca tej dwójki od czasu albumu Tylera „Flower Boy” z 2017 roku.