“Pressure” to manifest dotyczący pewności siebie i jasna zapowiedź dalszych poczynań Bree Runway.

– Chwilę mnie nie było, ale wróciłam, by zrobić to, o czym mówi piosenka – wywrzeć PRESJĘ – wyjaśnia artystka. – Ten utwór uosabia wszystko, kim jestem. Mamy tu afrykańskie perkusyjne rytmu, mamy śmiałą postawę i modę. Napisałam ten numer, myśląc o wieczornych wyjściach. Takich, kiedy wyglądasz naprawdę świetnie i masz nadzieję, że wpadniesz na byłego chłopaka albo hejtera. Taki właśnie jest klimat „Pressure”.

Artystka przedstawiła fragment nowego singla podczas gali 2021 MOBO Awards, gdzie nominowana była w kategoriach Najlepsza wykonawczyni oraz Teledysk roku. Miniony rok zakończyła z nominacją do BRITs Rising Star.


Bree, którą „Evening Standard” nazwał „czekającą na swoją kolej supergwiazdą”, współpracowała z Lady Gagą i Missy Elliott, a wśród swoich fanów ma takie artystki jak Doja Cat, Chloe Bailey czy Cardi B. Tworząc muzykę nieznającą gatunkowych granic, dając porywające i zachwycające koncerty, prezentując niezwykłą modę i mając wielką determinację, Bree Runway bez wątpienia jest na najlepszej drodze do sławy.