Mary J. Blige po raz kolejny dzieli się współpracą z raperem z Harlemu, Davem Eastem. Tym razem współpraca dotyczy jej singla, kolejnego który pojawi się na albumie “Good Morning Gorgeous”. Utwór “Rent Money” został napisany i wyprodukowany przez D’Mile.

Nowy singiel wyróżnia się spośród dwóch pozostałych utworów już wydanych z “Good Morning Gorgeous”. W wyrafinowanym, nocnym przedstawieniu, Blige śpiewa o marnowaniu zbyt wielu emocji na bezcennego mężczyznę, który ją zostawił.


“Rent Money” jest następcą udostępnionych wcześniej singli Blige “Amazing” i tytułowego utworu z albumu. Ten ostatni szybko awansował na listach przebojów R&B, zwiększając rekord Blige’a pod względem liczby singli w pierwszej dziesiątce na liście Billboard Adult R&B Airplay.

Album “Good Morning Gorgeous” ukaże się 11 lutego. Oprócz East, wydawnictwo zawiera takie gwiazdy jak Usher, DJ Khaled, Anderson .Paak i Fivio Foreign.

Dwa dni po premierze albumu, Blige wejdzie na scenę SoFi Stadium podczas Pepsi Super Bowl LVI Halftime Show. Oficjalny zwiastun wydarzenia, który dzieli ze Snoop Doggiem, Dr. Dre, Kendrickiem Lamarem i Eminemem, pojawił się na początku tego tygodnia.