FKA twigs prezentuje nowy mixtape “Caprisongs“. Wydawnictwo przedstawia ewolucję i rozwój wokalistki, która świadomie przekracza kolejne granice swej sztuki.

– “Caprisongs” to bronzer w kompakcie, alkopop, wiśniowy lizak i sok jabłkowy, kiedy chce ci się pić. To przyjaciele w parku, twoja ulubiona osoba, której jedno zdanie potrafi zmienić wszystko, twoja przyjaciółka, która zawsze się spóźnia, ale jest niezastąpiona, to spotkanie z przyjacielem na lotnisku i po prostu wspólnota. I mój świat: Londyn, Hackney, Los Angeles, Nowy Jork i Jamajka.

To mój upór Koziorożca, który każe mi pracować, nawet gdy boli, każe po prostu wejść do studia i tworzyć. Mój księżyc w znaku Strzelca, który zmienia mnie w tajemniczą kusicielkę pragnącą tańczyć i spotykać się z ludźmi oraz Wenus w Rybach, która sprawia, że wciąż się zakochuję. Choć tym razem w muzyce i w sobie samej.

W realizacji “Caprisongs” udział wzięli Pa Salieu (“honda”), Daniel Caesar (“careless”), Rema (“jealousy”), Jorja Smith i Unknown T (“darjeeling”), DYSTOPIA (“which way”) i Shygirl (“papi bones”). Ponadto, na płycie znalazł się opublikowany już wcześniej singiel “tears in the club“, w którym FKA twigs połączyła siły z The Weekndem.

Producentami wykonawczymi wydawnictwa są FKA twigs i El Guincho, a nad brzmieniem czuwali FKA twigs, El Guincho, Koreless, P2J, Mike Dean, Marius de Vries, Jasper Harris, Teo Halm, Arca, FRED, Psymun, Cirkut, BKay, Reaper, Sega Bodega, Fake Guido, Pau, Felix Joseph, AoD, Jeff Kleinman, Warren Ellis, Jonathan Coffer i BAK.

Posłuchaj miaxtape’u w swoim serwisie streamingowym.