Piosenkarka R&B, Amber Mark, pojawiła w COLORS Studios z urzekającym wykonaniem na żywo „Most Men”. Nowy utwór pochodzi z jej nadchodzącego debiutanckiego albumu „Three Dimensions Deep”, który zostanie wydany 28 stycznia nakładem PMR/Interscope Records. Występ sprowadza się do absolutnego minimum: bosa wokalistka śpiewająca do podwieszonego mikrofonu na miękkim żółtym tle.


Piosenka opiera się na motywie romantycznych refleksji z szeroko rozrastającego się katalogu dźwiękowego Mark. Dołącza do wcześniej wydanych singli „Three Dimensions Deep”: „Softly”, „Foreign Things”, „Competition” i „Worth It”. Utwory razem tworzą zróżnicowany pejzaż dźwiękowy, który tworzyli najlepsi nowojorscy muzycy.

Mark o najnowszym albumie:

„Three Dimensions Deep” to muzyczna podróż po odpowiedzi na pytania, które zaczynasz sobie zadawać, gdy zaczynasz błądzić we wszechświecie. Możemy sięgnąć tylko tak głęboko, jak trzeci wymiar, bo tak właśnie postrzegamy świat.

Po wydaniu albumu Mark zabierze swoich słuchaczy w trasę koncertową Three Dimensions Deep, która zawita w kontynentalnej Europie, Wielkiej Brytanii i Ameryce Północnej. Występy rozpoczyną się w Paryżu 5 marca i potrwają aż do 21 maja, kiedy wystąpi w rodzinnym show w Brooklyn’s Music Hall w Williamsburgu. Bilety są już dostępne na oficjalnej stronie Amber Mark.