Nominowany do Grammy Bryson Tiller oraz trzykrotni zdobywcy Grammy Pentatonix podarowali fanom wczesny świąteczny prezent – cover kwintesencji świąt „The Chipmunk Song (Christmas Don’t Be Late)”. Ten klasyczny cover następuje po wydaniu świątecznej EPki Brysona Tillera „A Different Christmas” i szóstego świątecznego albumu Pentatonix „Evergreen”.


7-ścieżkowy projekt Brysona Tillera obejmuje gościnne występy artystów, takich jak Justin Bieber i Poo Bear w „Lonely Christmas”, Kiana Ledé w „present”, Tayla Parx w „ain’t a lonely christmas song” i jego córka Halo (Harley Tiller) w „winter wonderland”. Nowej EPce towarzyszy także animowany teledysk do „lonely christmas” inspirowany programem telewizyjnym o Rudolfie Czerwononosym z lat 60.

Pentatonix jest obecnie w trasie „Pentatonix: The Evergreen Christmas Tour 2021”, promującej ich szósty świąteczny album „Evergreen”, który ukazał się w październiku tego roku i zawierał współpracę z Alessią Carą i Lindsey Stirling. Trasa potrwa do 23 grudnia i zakończy się dwoma koncertami w rodzinnym Grand Prairie w Teksasie.