ARS LATRANS Orchestra to autorski projekt muzyczny tworzony specjalnie na, organizowany przez Stowarzyszenie ARS LATRANS, interdyscyplinarny festiwal sztuki. Każdego roku kolektyw zaprasza do współpracy kilkunastu muzyków, którzy wspólnie komponują utwory inspirowane tematem festiwalu. W tym roku artyści wzięli na warsztat emocje rodzące się w obliczu miłości.

W składzie Orkiestry usłyszymy między innymi takich wykonawców jak: Bass Astral [Kuba Tracz], runforrest [Grzegorz Wardęga], Odet [Aleksandra Dąbrowska], dybiński [Nikodem Dybiński], Gypsy and the Acid Queen [Kuba Jaworski], Clock Machine/kidei [Jakub Wojtas i Piotr Wykurz].

„Tajne sztuczki” czyli kolejny singiel ARS LATRANS Orchestra, to zaproszenie do ARSowej sypialni, w której dzieje się magia i niemałe przyjemności. Jest to lekka opowieść o rozkoszy i przyciąganiu się dwóch ciał. Opowieść o namiętności i pożądaniu, o cielesności i metafizyce. Zupełnie wprost, nasza historia o sztuce miłości, gdy nikt nie patrzy.

Teledysk do utworu „Tajne Sztuczki” został złożony z archiwalnych nagrań VHS, zarejestrowanych podczas obozów twórczych, kiedy wymyślaliśmy oraz nagrywaliśmy piosenki na płytę „Sztuka Miłości”. Zapraszamy do obejrzenia naszej krótkiej historii video „z puszczeniem oka”, zza kulis, bez makijażu i stylizacji.


Twórcy ogłosili ostatnio swoją pierwszą w historii trasę koncertową. Album „Sztuka Miłości” jeszcze tej jesieni na żywo usłyszeć będzie można w: 

Płyta dostępna w sprzedaży na kulturalnysklep.pl, empik.com oraz w salonach Empik.