„Little Saint Nick” to bożonarodzeniowa piosenka o Świętym Mikołaju i jego saniach, napisana w 1963 roku przez Briana Wilsona i Mike’a Love z amerykańskiego zespołu rockowego The Beach Boys.

Matt Dusk zaprasza do udziału w teledysku do utworu „Little Saint Nick”.

Za pośrednictwem mediów społecznościowych artysta zaprasza do wspólnej zabawy! Sprawa jest bardzo prosta. Aby znaleźć się w liryc video do utworu „Little Saint Nick” wystarczy wysyłać swoje świąteczne zdjęcie pod podany adres email. Czasu jest niewiele, bo na zdjęcia artysta czeka do końca miesiąca. Podobną zabawę Matt zorganizował w zeszłym roku, wówczas fani przesyłali swoje świąteczne zdjęcia, aby znaleźć się w klipie do utworu „Happy Holiday”. W związku z ogromnym zainteresowaniem, Dusk postanowił powtórzyć akcję.

To nie koniec niespodzianek! Z okazji zbliżających się Świąt do sprzedaży trafia limitowany Box „Sinatra with Matt Dusk”, w którego skład wchodzą świetnie przyjęte albumy „Sinatra with Matt Dusk vol.1” oraz „Sinatra with Matt Dusk vol. 2”. Box dostępny będzie jedynie w salonach Empik oraz na empik.com i kulturalnysklep.p.