Po wydaniu singla „Signals”, w którym nominowany do nagrody BRIT DJ i producent Regard połączył siły z piosenkarzem Kwabsem, duet udostępnia oficjalny teledysk wyreżyserowany przez Stephena Agnew. W klipie widzimy jak w półmroku kamera obraca się do góry nogami a płynnie zmontowane sceny wyglądają jak jedno ciągłe ujęcie – idealny wizualny akompaniament do utworu. Sam singiel osiągnął ponad 1,5 miliona odtworzeń w ciągu pierwszego tygodnia, a także znalazł się w pierwszej 40 na liście iTunes.


Regard przyciągnął światową uwagę swoim debiutanckim singlem „Ride It” w 2019, który stał się międzynarodowym hitem, szturmem podbijając TikToka i szybko podążył za nim swoim drugim (nominowanym do BRIT) utworem „Secrets” z piosenkarką z południowego Londynu – RAYE. Artysta ponad 10 razy znalazł się w Top 10 na listach na całym świecie, a w Wielkiej Brytanii „Ride It” sprzedał do tej pory ponad 1 milion płyt (dwukrotna platyna), podczas gdy „Secrets” otrzymał niedawno status platyny. Regard ma na koncie 2,2 miliarda połączonych streamów i 9 milionów sprzedaży na całym świecie.

Mieszkający w Londynie piosenkarz Kwabs zwrócił na siebie uwagę wytwórni Atlantic Records po tym, jak jego covery na YouTube stały się viralowe i zgromadziły setki tysięcy wyświetleń. W ciągu trzech lat podpisał kontrakt z wytwórnią i wydał swój pierwszy album studyjny „Love + War” w 2015 roku. Jego singiel „Walk” stał się międzynarodowym hitem, osiągając status platynowej płyty w Niemczech i zajmując 1. miejsce między innymi na niemieckich listach przebojów.