Krakowski Teatr VARIETE zaprasza na jesienne spotkanie charyzmatycznego altowiolisty i wokalisty – Tomasza Kukurby i Stanisława Słowińskiego – jednego z najbardziej rozchwytywanych skrzypków jazzowych młodego pokolenia.


Tomasz Kukurba, artysta znany w Polsce i w świecie, frontman krakowskiego zespołu Kroke, altowiolista oraz autor charakterystycznych wokaliz, postanowił połączyć siły ze Stanisławem Słowińskim. Sięgając do tradycji jazzu, rocka i muzyki świata, artyści zbudowali program stanowiący fuzję dwóch niezwykle barwnych i różnorodnych muzycznych światów. Kukurba i Słowiński zaprezentują widzom nie tylko swoje autorskie kompozycje, ale także nowe aranżacje znanych już utworów. Podczas koncertu liderom towarzyszyć będą najbardziej rozchwytywani muzycy polskiej młodej sceny jazzowej: Franciszek Raczkowski (fortepian), Justyn Małodobry (kontrabas) oraz Dawid Fortuna (perkusja).

Koncert Kukurba & Słowiński Project odbędzie się w Krakowskim Teatrze VARIETE 24 listopada 2021 roku o godzinie 19:00. Bilety w cenie 65 zł do nabycia w kasie Teatru bądź online.