Diana Ross udostępniła “All Is Well”, optymistyczny trzeci singiel z jej nadchodzącego albumu “Thank You”. Wyprodukowany przez Troya Millera utwór, działa jako uniwersalne uczucie ulgi dla każdego, kto patrzy na światowy chaos i potrzebuje przypomnienia o tym, co wciąż jest wspaniałe w życiu. “All Is Well” podąża za wcześniej udostępnionymi piosenkami “If The World Just Danced” i “Thank You”.


Album „Thank You”, nagrany w domowym studiu Diany Ross, to przekaz pełen mocy, inkluzywności, miłości i wspólnoty. Każda z 13 piosenek przepełniona jest szczęściem, pochwałą życia i radością. Dzięki nim możemy poczuć, że nie jesteśmy sami. Dla Diany Ross rodzina, przyjaciele oraz oddana i kochająca publiczność zawsze były nieodłączną częścią życiowej historii. W tym wyjątkowym momencie w historii świata legenda muzyki stwierdziła, że czas na powrót do tego, co kocha najbardziej. Diana Ross przy albumie pracowała z uznanymi kompozytorami i producentami. W tym gronie znaleźli się między innymi Jack Antonoff, Troy Miller, Triangle Park, Spike Stent, Prince Charlez, Amy Wadge, Neff-U, Freddie Wexler, Jimmy Napes, Tayla Parx, Fred White oraz Nathanial Ledgewick. Jak mówi Diana Ross o albumie: 

– Ta kolekcja piosenek to mój prezent dla Was wszystkich, pełen miłości. Jestem dozgonnie wdzięczna za możliwość nagrania nowej muzyki w takim czasie.

Album “Thank You” ujrzy światło dzienne 5 listopada 2021 roku.