Zdobywca Oscara Kane Brown oraz czterokrotna zdobywczyni Grammy H.E.R. prezentują nowy utwór i teledysk „Blessed & Free” wyreżyserowany przez Alexa Alvgę. Utwór został napisany przez Browna, H.E.R., Ilseya Jubera, Denzela Michaela-Akila Baptiste’a, Davida Birala i Russella Jamesa Chella, Jr. oraz wyprodukowany przez Take A Daytrip i współprodukowany przez Russella Chella.


Kane Brown, uznany przez New York Times za „jedną z najbardziej elastycznych i obiecujących młodych gwiazd Nashville” oraz za jedną z najbardziej wpływowych osób 2021 w rankingu TIME100, wydał swój debiutancki i dwukrotnie platynowy album w grudniu 2016. Rok później przeszedł do historii jako pierwszy artysta na szczycie wszystkich pięciu głównych list przebojów Billboardu jednocześnie dzięki albumowi nr 1. „Kane Brown (Deluxe Version)” (13 tygodni!) oraz sześciokrotnie platynowym hitom „Heaven” i „What Ifs” z Lauren Alainą, odpowiednio trzecią i siódmą najczęściej odtwarzaną piosenką country wszechczasów. Co więcej, jego drugi platynowy album „Experiment” przyniósł dwukrotną platynę utworom „Lose It”, „Good As You” i „Homesick”.

Trzyliterowy pseudonim H.E.R. nie wymaga wyjaśnienia. W ciągu pięciu lat wokalistka, autorka piosenek i multiinstrumentalistka H.E.R. odbyła niesamowitą podróż pełną inspirujących projektów i wyróżnień, dzięki którym szybko osiągnęła status supergwiazdy.

H.E.R. ma w dorobku już cztery nagrody Grammy. Ostatnie, przyznane w tym roku to statuetki za najlepszą piosenkę R&B („Better Than I Image”) i najlepszy utwór roku („I Can’t Breathe”). „I Can’t Breathe” został napisany w reakcji na zabójstwo George’a Floyda przez amerykańską policję w maju ubiegłego roku, które wywołało falę protestów na całym świecie. H.E.R. zdobyła także Oscara za piosenkę „Fight for You”, napisaną do filmu „Judasz i Czarny Mesjasz” wyreżyserowanego przez Shakę Kinga opowiadającego o Fredzie Hamptonie, działaczu Czarnych Panter zabitym przez policję. W 2019 H.E.R. zdobyła dwie nagrody Grammy za najlepszy album R&B („H.E.R.”) i najlepszy występ R&B („Best Part” z udziałem Daniela Caesara) oraz nagrodę NAACP Image Award dla wybitnej artystki, wśród dodatkowych nagród i wyróżnień.

Do tej pory H.E.R. zgromadziła prawie 8 miliardów odtworzeń audio i wideo dzięki jej przełomowym projektom „H.E.R.”, „I Used to Know Her” i jej niedawno wydanego pełnometrażowego albumu „Back of My Mind”, który zadebiutował na pierwszym miejscu listy Billboard Top R&B Albums i zdobył złoto.