Ponieważ fani z niecierpliwością czekają na jej seryjnie przekładany drugi album, kontynuację “CTRL” z 2017 roku, zwolennicy SZA trzymają się każdego materiału, który podrzuci – o czym świadczą fanfary pochwał dla „The Anonymous Ones”, a także jej piosenek z Soundcloud. Singiel “The Anonymous Ones” znajduje się na ścieżce dźwiękowej do filmu „Dear Evan Hansen”, która ukazała się 24 września. Wraz z premierą albumu pojawił się również teledysk do “The Anonymous Ones”.


Jej wydany w 2017 roku album „Ctrl” zadebiutował na trzecim miejscu Billboardu oraz został uznany płytą roku przez Time. Na Spotify słucha jej miesięcznie prawie 30 milionów ludzi, a jednak SZA pozostaje skromna i jakby zaskoczona swoją popularnością.

“Jestem tylko dziewczyną z przedmieścia. Nigdy nie marzyłam o byciu nominowaną do Grammy. Myślałam, że będę gimnastyczką albo jakąś księgową, pracująca w korporacji albo gdzieś w Portland. I że będę nosić garnitur. Kiedy cię nominują do Grammy i przegrywasz, jesteś wolna i już się nad tym nie zastanawiasz”.