Ms. Lauryn Hill, Wyclef Jean i Pras Michel z legendarnej grupy The Fugees połączyli ponownie siły, aby ogłosić swoją pierwszą światową trasę koncertową od 25 lat, i pierwsze koncerty od 15 lat. Wszystko w ramach obchodów 25-lecia wydania albumu “The Score” (1996 rok), który jest jednym z najlepszych albumów w historii.


Zaprezentowana przez Diaspora Calling i wyprodukowana przez Live Nation międzynarodowa trasa koncertowa w 12 miastach rozpocznie się jutro, 22 września, kameralnym występem w Nowym Jorku, w nieujawnionym miejscu. Reszta trasy rozpocznie się 2 listopada w United Center w Chicago, w grudniu trafi do Europy, gdzie grupa wystąpi w Paryżu i Londynie. Zakończenie odbędzie się w Ghana.

Czy na tym się zakończy? Mamy ogromną nadzieję, że nie!


Wydany w 1996 roku „The Score” przyniósł wiele znakomity utworów, m.in. „Ready or Not”, „Fu-Gee-La” czy „Killing Me Softly.” Powszechnie uważany za jeden z najlepszych albumów wszechczasów, pokrył się siedmiokrotną Platyną w Stanach Zjednoczonych i sprzedała się w ponad 22 milionach egzemplarzy na całym świecie.