W zeszłym tygodniu Disclosure ogłosili 3 koncerty w Londynie w marcu 2022 roku. Teraz mają przyjemność ogłosić koncerty w całej Europie zaczynając 9 marca w Le Zenith w Paryżu, następnie wybierają się do Belgii, Amsterdamu, Niemiec, Polski, Ukrainy, Rosji, Estonii, kończąc na Litwie 23 marca. 

Ze względu na zamknięcie wszystkich ważnych miejsc koncertowych na początku pandemii, Disclosure tak jak inni muzycy, nie mieli okazji występować na żywo przez jakiś czas – jednak zmieniło się to tydzień temu, kiedy Disclosure grali jako headliner na Reading & Leeds festival. Do tego momentu, materiał z ich ostatniego albumu ENERGY czekał, by zostać wykonany przed publicznością. Teraz fani mają szansę usłyszeć album nominowany do nagrody Grammy na żywo, podczas koncertów w całej Europie.


Trzeci studyjny album Disclosure, zatytułowany „ENERGY”, został wydany w sierpniu 2020 roku, i spotkał się z dużym uznaniem na całym świecie. Do tego momentu, materiał z ich ostatniego albumu „ENERGY” czekał, by zostać wykonany przed publicznością. Teraz fani mają szansę usłyszeć album nominowany do nagrody Grammy na żywo, podczas koncertów w całej Europie.

Bilety na europejskie koncerty dostępne w lokalnej przedsprzedaży od środy 8 września oraz w głównej sprzedaży w piątek 10 września.

BILETY:

  • Przedsprzedaż dla klientów banku Citi Handlowy – od 8 września od 9:00 
  • Przedsprzedaż Ticketmaster – od 9 września od 9:00
  • Sprzedaż ogólna – od 10 września od 9:00