Lulu x Uaziuk to rapowy projekt. Duet z Warszawy szuka poza granicami gatunku, flirtuje z innymi stylami, i nie bierze jeńców w tekstach. W poprzednim projekcie wystąpili m.in. na scenie Open’era i jako support Crystal Fighters. Wraz z premierowym utworem i pod nowym szyldem zaliczają świeży start, gotowi wjechać z buta w tematy dotychczas przemilczane przez innych raperów.

Ich nowy singiel nosi tytuł “Nie wiadomo co”. 

Żyjemy w czasach, w których ciężko cokolwiek brać za oczywistość. “Nie wiadomo co” to kawałek o tym, że nie ma co się się napinać, gdy wokół same niewiadome. Życie zawsze robi korektę na naszych planach i warto o tym pamiętać, żeby nie zwariować. Do numeru stworzyliśmy kolorowe lyric video, pełne absurdalnych zwrotów akcji i czarnego humoru. Co wciąż nietypowe na polskiej rap scenie, rymy podaje laska, żeńska połowa naszego duetu, czyli Lulu. Produkcja i kompozycja numeru to z kolei sprawka Uaziuka, a bit do całości stworzył znany m.in. z duetu Kroki Szatt – opowiadają Lulu x Uaziuk.


FONOBO Pitcher to projekt skierowany do młodych artystów, którzy chcą wejść ze swoją twórczością na wyższy level. Spośród zgłaszających się wykonawców FONOBO Label wybierze tych, którym wyda profesjonalnie przygotowane single, i którzy być może staną się gwiazdami jednego z najciekawszych wydawnictw muzycznych w Polsce. Laureaci mogą liczyć nie tylko na wsparcie w wydaniu piosenki, ale również w jej wyprodukowaniu. Wytwórnia zapewnia promocję w mediach tradycyjnych i społecznościowych oraz pomoc w stworzeniu jakościowego contentu do social mediów. Wszystkie wypuszczone w ramach projektu single znajdą się w dostępnych na rynku serwisach streamingowych i na playlistach Pitchera.

Akcja trwa do odwołania. Zgłoszenia można wysyłać na adres demo@fonobo.pl wpisując w tytule „FONOBO Pitcher”. Organizatorzy czekają na gotowe utwory i demówki. Najlepiej w formie niepublicznych linków do SoundClouda lub YouTube’a.