Westfield Arkadia zaprasza na ekskluzywny występ online Lady Gagi i Tony’ego Bennetta, podczas którego będziemy świętować premierę nowego albumu “Love For Sale”. Aby wziąć w nim udział, zarejestruj się na Live.Westfield.Com, i zarezerwuj swój bilet na występ w transmisji na żywo. Dzięki temu będziesz jedną z pierwszych osób, która usłyszy Lady Gagę i Tony’ego Bennetta z repertuarem, z nowego albumu!


Westfield Arkadia przygotowuje również strefę dla fanów, gdzie klienci będą mogli cieszyć się występem bezpośrednio w Centrum. Inspirując się nowym albumem “Love For Sale”, strefa dla fanów będzie wyjątkowym doświadczeniem jazzowym w eleganckim stylu i odbędzie się w Cinema City Westfield Arkadia. Goście otrzymają również limitowaną edycję gadżetów od Lady Gagi.

  • Bilety do strefy dla fanów będą dostępne od 20 września. Ich liczba jest ograniczona! Zapisz się do naszego newslettera, aby móc zarezerwować miejsce jako pierwszy.
  • Bilety na występ online oraz do strefy dla fanów są bezpłatne. Będzie jednak możliwość przekazania darowizny na rzecz Fundacji Lady Gagi Born This Way oraz Tony’ego Bennetta Exploring The Arts Organization.

W trosce o Twój komfort i bezpieczeństwo na terenie Westfield Arkadia wprowadzono szereg rozwiązań zgodnie z aktualnymi rozporządzeniami i zaleceniami organów ds. zdrowia. Szczegóły znajdziesz tutaj.


„Love for Sale” to drugi album duetu, po ich rewelacyjnej płycie „Cheek to Cheek” z 2014 roku. Nowa płyta to hołd dla Cole’a Portera, z pełnym zestawem klasyków, w tym „I Get a Kick Out of You”, dostępnym już w streamingach. Nagrany w Electric Lady Studios w Nowym Jorku, album zawiera solowe utwory Bennetta i Lady Gagi, a także występy w duecie.