13 sierpnia 2021 roku mogliśmy usłyszeć utwór „Dobre moce” w serwisach streamingowych. To właśnie z nim Kasia Moś i Jarecki wystąpią w konkursie Premiery, podczas 58. Krajowego Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu. 

Przy piosence „Dobre moce” nie sposób siedzieć! Mateusz Krautwurst, współkompozytor utworu (razem z Marcinem Śmiałkiem i Jareckim), współautor tekstu (razem z Marcinem Śmiałkiem) i  producent nagrania ujął to przewrotnie: „Nie wierzę, że można do tego utworu nie tańczyć!

Tytułowe „Dobre moce” w warstwie lirycznej zetknęły dwoje bohaterów piosenki.

W życiu, te same dobre moce, postrzegane jako splot wielu pozytywnych zbiegów okoliczności, towarzyszył twórcom w trakcie pracy nad utworem i nagraniem. Czy ktoś umiałby wymyśleć, że… Zresztą oddajmy znów głos producentowi, Mateuszowi Krautwurstwi, w relacji którego wszystko zaczęło się: „…od mojego ex-sąsiada, znakomitego prawnika – Marcina Śmiałka, który wpadł na drinka i zostawił fragment melodii, po Kasię Moś, która pozytywną energią natchnęła mnie do dalszej pracy twórczej, i po Jareckiego, który najpierw na odległość zanucił po swojemu to, co trzeba, żeby wszystko nabrało rumieńców.”

Kasia Moś, która takie sytuacje nazywa przeznaczeniem, jak się okazuje, równie dobrze czuje się z orkiestrą za plecami, co w atmosferze studia, w którym powstaje funk-soul-dance według najlepszych wzorów. Dla Jareckiego występ w Opolu ma specjalne znaczenie – toż to jego miasto!