Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom fanów na całym świecie, na trzy dni przed premierą najnowszej płyty “Voodoo Cello”, Imany prezentuje klip do swojej wersji przeboju “Wonderful Life (Stream Jockey Rework)”. Do tej pory na kanale YT dostępne było jedynie lyric video do tego utworu.

Imany, znana już jest z tego, że swoje wartości i przekonania zawiera w muzyce, którą tworzy. W “Wonderful Life” podkreśla przesłanie jakie niesie nadzieja, tak ważna w dzisiejszych czasach. Teledysk do zremiksowanej wersji piosenki, którą pokochali już słuchacze na całym świecie, nakręcony został na pustkowiu, z wymyśloną scenografią stworzoną przez paryskie studio VFX Mathematic (odpowiedzialni za efekty specjalne w klipach Lil Nas X, Fka Twigs, Dua Lipa, The Weeknd, Coldplay…).

Klip w poetycki sposób pokazuje lepszy świat, jest metaforą dziedzictwa przekazanego nowemu pokoleniu, którego uosobieniem jest chłopiec – prywatnie syn artystki. Ten samotny maraton  przez pustynie, ziemie wulkaniczne, morza i góry, kończy się w bezpiecznych ramionach matki. Uśmiechamy się, wzruszamy i jesteśmy zaskoczeni, że tańczymy lub pozwalamy sobie na marzenia…


„Voodoo Cello” to kilkanaście coverów znanych przebojów zaśpiewanych, zaaranżowanych, zarejestrowanych i wyprodukowanych osobiście przez Imany. Artystce towarzyszy zespół składający się jedynie z 8 wiolonczelistów. W tych niesamowitych wersjach usłyszymy m.in. “Wonderful Live”, “The A Team” czy “Like A Prayer”. Premiera albumu już 3 września!