Imany prezentuje kolejny utwór z płyty „Voodoo Cello”. Tym razem jest to cover utworu „Like A Prayer”, wielkiego przeboju Madonny z końcówki lat 80-tych. Teledysk, podobnie jak do “The A Team” zrealizowany został  w pięknych wnętrzach Muzeum Petit Palais w Paryżu.


„Voodoo Cello” to kilkanaście coverów znanych przebojów zaśpiewanych, zaaranżowanych, zarejestrowanych i wyprodukowanych osobiście przez Imany. Artystce towarzyszy zespół składający się jedynie z 8 wiolonczelistów. W tych niesamowitych wersjach usłyszymy m.in. “Wonderful Life”, “The A Team” czy “Like A Prayer”.

Jak dotąd nikt nie nagrał albumu na osiem wiolonczel i jeden wokal. Czy to tylko kaprys? Bynajmniej. Smyki urzekły Imany już przed dziesięciu laty, gdy po raz pierwszy usłyszała Vitamin String Quartet w fantastycznych wykonaniach utworów innych artystów. Uznała, że do stworzenia jej najnowszego albumu w zupełności wystarczą wiolonczele z prostym akompaniamentem wokalnym. Artystka ma za sobą wiele projektów i tras koncertowych, w międzyczasie została matką i dowiedziała się, czym jest wypalenie. Dlatego zwolniła tępa i, odpoczywając, stworzyła zupełnie nowy projekt. Osiem wiolonczel daje ogrom możliwości brzmieniowych – od basów po wioliny.

„Czasami ma się wrażenie, że to nie smyki, tylko instrumenty dęte albo gitary elektryczne… Grają, jakby były nawiedzone”.

W swoich coverach Imany zaczarowała ten fascynujący i niedoceniany instrument, jakby odprawiła nad nimi voodoo. A ponieważ uwielbia brzmienie „Voodoo Child” Hendrixa, zatytułowała swój album „Voodoo Cello”.

Wydaniu płyty będzie towarzyszyć trasa koncertowa obejmująca 5 polskich miast: Wrocław, Poznań, Warszawa, Gdańsk i Kraków.