Trzykrotna laureatka Grammy, multiplatynowa supergwiazda Lizzo opublikował swój nowy, wyczekiwany przez fanów singiel “Rumors (Feat. Cardi B)“, który dostępny jest we wszystkich serwisach streamingowych. Piosence towarzyszy klip, który można obejrzeć na YouTube. Utwór “Rumors (Feat. Cardi B)” miał premierę na MTV Live, MTVU oraz na telebimie na Times Square w Nowm Jorku.

Rumors” to pierwsza kooperacja Lizzo oraz nagrodzonej Grammy, mającej diamentowe płyty raperki Cardi B.

Lizzo to muzyczna instytucja z ponad 5 miliardami streamów i platynowymdebiutem. Jej pierwsza płyta Cuz I Love You” ukazała się 19 kwietnia, debiutując na 6. miejscu notowania Billboard 200, gdzie w top 10 spędziła 24 tygodnie z rzędu. Jej singiel “TruthHurts” utrzymywał się na 1. miejscu listy przebojów 7 tygodni, co jest najlepszym wynikiem jakiejkolwiek raperki w historii.

Od wydania Cuz I Love You”Lizzo regularnie pojawia się w mediach. Magazyny Time i Entertainment Weekly przyznały jej w 2019 roku tytuł Entertainer of the Year. Ponadto artystka gościła na okładkach takich tytułów jak “Rolling Stone”, “Billboard”, “Elle” czy brytyjskiego “Vogue’a”. Rok 2020 rozpoczęła od występu na gali Grammy, którą opuściła z 3 statuetkami. Na koncie ma także nagrody BET czy NAACP.