Hiatus Kaiyote, kolektyw z Melbourne, przeobraził swoje awangardowe studio nagraniowe The Villa i urozmaicił je rekwizytami: miniaturowym biurkiem, kostiumami obcych i mnóstwem futrzanych przyjaciół. Nai Palm podzieliła się swoimi wrażeniami:

„W głębi serca jestem poszukiwaczką skarbów, a piękną rzeczą w ubieraniu sceny sentymentalnymi artefaktami z mojego domu jest to, że czuję się super komfortowo podczas występu”.

Każdy misterny szczegół tego koncertu wywołuje uczucie przytulności, psychodelii i radosnej sztuki performance. Rozpoczynając występ „Sip Into Something Soft”, Hiatus zabiera nas w słodką i zmysłową podróż przez wiele utworów z ich nowego albumu, „Mood Valiant”.

Hiatus Kaiyote pojawili się na scenie ze swoim debiutanckim albumem, „Tawk Tomahawk” w 2012 roku i wywołali niemałe poruszenie na światowych rynku muzycznym. Od tego czasu zdobyli różne międzynarodowe nagrody i byli pierwszą australijską grupą, która została nominowana w kategorii R&B do Grammy za najlepszy występ R&B w 2013 roku.

Setlista: „Sip Into Something Soft” // „Rose Water” // „And We Go Gentle” // „Get Sun” // „Blood And Marrow”