chiiild prezentuje debiutancki album „Hope For Sale”. Jego twórczość to uzależniająca mieszanka inspiracji takimi artystami jak D’Angelo, Tame Impala, Pink Floyd oraz Marvin Gaye.

Urodzony w Montrealu i mieszkający w LA chiiild wydał wyczekiwany debiut „Hope For Sale”. Artysta ogłosił także trasę koncertową Apocalyptic Optimistic Tour, która rozpocznie się 1 sierpnia tego roku na festiwalu Lollapalooza w Chicago, a zakończy w lutym 2022 występem w Berlinie. chiiild opisuje album jako reprezentację swojej podróży z minionego roku:

– Chcąc oddać całościowe ludzkie doświadczenie, zanurzyłem się w moim spojrzeniu na życie, miłość i sprawiedliwość społeczną. Przed Wami „Hope For Sale”.


chiiild będzie także koncertował jako support Leona Bridgesa podczas amerykańskiej odnogi trasy Gold Digger’s. Dotychczasowy katalog chiiild liczy już miliony streamów, a jego twórczość była doceniana w takich mediach jak „Nylon”, UPROXX, PopDust, Complex, Okay Playr, KCRW, Hot New Hip Hop czy Exlaim!. W czerwcu chiiild zadebiutował w amerykańskiej telewizji, wykonując „Pirouette” i „Sleepwalking” w programie Jimmy’ego Kimmela: