Życie w luksusie nie oznacza szczęścia. Reżyser Rob Akin pomaga Jorji Smith zilustrować tę rzeczywistość w teledysku do „Home”. Jorja występuje jako opiekunka do dzieci zamożnej rodziny. Opiekuje się dzieckiem, podczas gdy rodzice organizują wieczory w ich luksusowym domu. Żona próbuje nawiązać kontakty towarzyskie z gośćmi, ale w milczeniu cierpi z powodu niewypowiedzianego napięcia między nią, a mężem. Wszyscy inni są zbyt zajęci, by zauważyć jej nieszczęście, ale Smith to widzi.

„Piosenka opowiada o ludziach w związkach, które nie są dla nich zdrowe lub dobre – zasługują na coś lepszego, ale nie znają nic innego. Chodzi o to, by ludzie zachowywali pozory” – powiedział Smith w oświadczeniu. „Ten film odzwierciedla czasy, w których zajmowałam się dzieckiem podczas dorastania, a także moje własne doświadczenia rodzinne – film jest tylko spojrzeniem na to, co widziałam”.

Teledysk do „Home” podąża za niedawnym przedsięwzięciem Smith z Vevo, gdzie wykonała całą swoją EPkę „Be Right Back”. Projekt zawiera utwory takie jak „Gone” i „Bussdown” z udziałem Shaybo.