Martyna Szczepaniak jest wokalistką i autorką tekstów. Występowała z wieloma artystami, w tym m.in. z Pauliną Przybysz, Kayah, Edytą Bartosiewicz, Melą Koteluk, Moniką Brodką czy Julią Pietruchą. Pojawiała się na scenach Open’er Festival, T-mobile Music, RED-BULL Soundclash, Fryderyki, a także w projektach GrubSona, Abradaba, Rahima, Paprodziada, Organka, Mroza, Marceliny, Litzy, Bassa Astrala x Igo czy Krzysztofa Zalewskiego. Można ją będzie także usłyszeć na najnowszej płycie Jareckiego „Totem” (premiera 9 lipca 2021).

Tworzę to wszystko, bo prawdopodobnie to jedyny sposób aby ukoić moją duszę i dać jej żyć oraz oddychać zgodnie z jej przeznaczeniem. – Martyna Szczepaniak

Wraz z pianistą i kompozytorem Łukaszem Bzowskim (DaszRade Rec), Martyna pracuje nad autorską płytą, która ukaże się jesienią tego roku. Trzy single: „Możliwe”, „1993”, „Moon” są już dostępne na Youtube i streamingu, teraz czas na kolejny – „Daj mi czas”. Tak o nowym utworze mówi Martyna:

“Utwór powstał w czasie kwarantanny. Wydaje mi się, że pisałam ten tekst głównie do siebie jako kojący komunikat, że “nie ma się czego bać”. Dziś widzę, że odnosi się on do tak wielu sytuacji w życiu, że nie sposób przypisać go jednej osobie czy konkretnemu zdarzeniu. Wtedy jednak był to dla mnie czas, kiedy straciłam wszystko, a wręcz może niemal samą siebie? Wszystko co wydarzyło się potem jest mocno sprzężone z tą piosenką”