Nominowany do Grammy multiplatynowy raper, producent i filantrop rozpoczyna nowy rozdział swojej kariery utworem i teledyskiem „FWMGAB”. Długo oczekiwany album French Montana ma ukazać się tego lata.

Przerzucając waltornie z „Amores Como el Nuestro” Omara Alfanno na klasyczny letni hymn Nowego Jorku, „FWMGAB” ukazuje French Montanę w jego najlepszej wersji. Światowej sławy raper przywraca braggadocio, szczycąc się „fuck wit me, get a bag”. W wyreżyserowanym przez Edgara Estevesa teledysku powraca na Bronx, gdzie hucznie wita go cała dzielnica.


„FWMGAB” toruje drogę jego niecierpliwie wyczekiwanemu, czwartemu longplayowi, który ukaże się tego lata. Nie zapominając o swoich początkach, dotychczasowy dorobek artystyczny Montany podkreśla jego różnorodną muzykalność i niekwestionowany talent do tworzenia hitów. Pod koniec 2020 roku French Montana wydał składankę „CB5” (Coke Boys 5), najnowszą z serii projektów definiujących jego karierę. W 2020 roku zrobił kolejny już milowy krok: jego muzyka osiągnęła ponad 13 miliardów streamów.