W miłości, Leela James jest bardzo konkretną kobietą. Kiedy kończy się związek, nie ma do niego powrotu. A jeśli oznacza to wzięcie na siebie winy za nieudaną relację, to też nie ma nic przeciwko temu i wszystko to opisuje w swoim nowym singlu „Put It On Me”.

Swoje gorzkie słowa kieruje do swojego byłego, wiliczając wszystkie jego wybryki, które doprowadziły ich związek do rozpadu. Wie, że powinna była odejść dawno temu, ale postanawia, że lepiej teraz niż nigdy.

W teledysku „Put It On Me” obserwujemy, jak Leelą targają niezliczone emocje. Prowadzą od smutku ze łzami na twarzy poplamionej tuszem do rzęs, do ulgi przy zakopywaniu worka wypełnionego rzeczami byłego ukochanego.


Put It On Me” to drugi singiel z nadchodzącego ósmego albumu studyjnego Leeli James, zatytułowanego „See Me”. Znamy już okładkę albumu, tracklistę i datę premiery bardzo oczekiwanej kolekcji. Ten 11-utworowy projekt będzie miał tylko jeden gościnny udział Mumu Fresh w piosence „Break My Soul”. Płyta ukaże się w piątek, 30 lipca.

Tracklista: Break My Soul feat. Mumu Fresh // Complicated // You’re the One // Sippin’ // I Want You // See Me // Tryin’ To Get By // Put It On Me // Angel in Disguise // So Far Away // Rise and Shine