Doja Cat wydała swój najnowszy utwór „Need to Know” wraz z niesamowitym teledyskiem w reżyserii duetu Miles & AJ (Billie Eilish, Machine Gun Kelly). „Need to Know” znajdzie się na długo wyczekiwanej płycie „Planet Her”, której premiera przewidziana jest na 25 czerwca tego roku pod skrzydłami Kemosabe/RCA Records.


Wiodący singiel z nachodzącego albumu, „Kiss Me More” z udziałem SZA, wciąż dominuje listy przebojów – obecnie znajduje się na 7. miejscu Billboard Hot 100 i liczy ponad 546 milionów streamów na całym świecie.

W zeszłym miesiącu Doja Cat wraz z SZA połączyły siły podczas pierwszego występu z „Kiss Me More” na Billboard Music Awards. Tamtej nocy Doja zabrała do domu nagrodę BBMA dla najlepszej artystki R&B. Wystąpiła również na iHeart Radio Music Awards, gdzie zdobyła nagrodę dla Najlepszej Nowej Artystki Pop.

Nadchodzący krążek „Planet Her” ma zawierać kilka kolaboracji i jest utrzymany w rytmach dancehall, funk, house i afrobeat. Teraz artystka ujawnia pełną tracklistę albumu. Premiera już w przyszły piątek!