2021 jest wspaniałym rokiem dla Jessie Ware. „What’s Your Pleasure?” wróciło do Top 10 w Wielkiej Brytanii po genialnym występie z „Remember Where You Are” w programie Grahama Nortona. Artystka otrzymała też dwie nominacje do nagrody BRIT: w kategoriach Artystka solowa i Album roku. W tym roku po raz pierwszy w tej drugiej kategorii o zwycięstwo walczą aż cztery kobiety. 

28 kwietnia do serwisów cyfrowych trafił „Please” – pierwszy singiel promujący wersję deluxe albumu „What’s Your Pleasure?”, którego oficjalny tytuł brzmi „What’s Your Pleasure? The Platinum Pleasure Edition”. Premiera wydawnictwa zaplanowana jest na 11 czerwca. Teraz dostajemy kolejną zapowiedź. „Hot N Heavy” już jest dostępny do odsłuchu!


Wydawnictwo „What’s Your Pleasure?” ukazało się w czerwcu 2020 i zapewniło Jessie Ware czwarte w karierze miejsce w Top 10 listy sprzedaży w UK, jak również najwyższy debiut – na miejscu 3. Ponadto wokalistka wydała swoją pierwszą książkę kucharską oraz zgromadziła ponad 21 mln słuchaczy swojego podcastu „Table Manners”. Gośćmi poszczególnych odcinków były takie gwiazdy jak Dua Lipa, Kylie Minogue, Yungblud, Robbie Williams, Alanis Morissette, Dawn French czy Dolly Parton.