Czas na wyjątkową płytę z piosenkami dla dzieci! Znanymi polskimi piosenkami w przyjaznych dla ucha jazzowych opracowaniach.Na płycie usłyszycie “Zuzia – lalka nieduża”, “Kolorowe kredki”, “Zabierz pieska na spacerek”, “Jedzie pociąg z daleka”, “Stary niedźwiedź mocno śpi”, i wiele innych.

Piosenki wybrane przez nas są świetnym sposobem na umuzykalnianie dzieci i ich ogólny rozwój, to znakomita alternatywa dla komputerowo brzmiących produkcji, które zalewają internet i półki sklepowe. Dlaczego? “Muzykalne przedszkolaki” wyróżniają się oryginalnymi jazzowymi aranżacjami, zaskakującą harmonią i brzmieniem prawdziwych instrumentów. Rytmiczne, taneczne, ale też spokojne i wyciszające. Są wierne oryginalnej melodii i tekstowi, wszystkie w języku polskim. Oprócz piosenek ze śpiewem znajdziecie też 12 podkładów muzycznych.

Nagrania w postaci, którą Wam prezentujemy wpływają niezwykle pozytywnie na rozwój słuchu i muzykalności dzieci. “Muzykalne przedszkolaki” to przyjemna podróż do lat dzieciństwa dla rodziców i dziadków, a dla maluchów możliwość poznania nowych utworów w profesjonalnym opracowaniu.

Wykonawcy: Andrzej Jagodziński – aranżacje, fortepian // Agnieszka Wilczyńska – wokal // Adam Cegielski – kontrabas // Czesław Bartkowski – perkusja // Robert Murakowski – trąbka // Tomasz Grzegorski – saksofon // Nagrano w Studio Realizacji Myśli Twórczych – Piotr Semczuk

Album możecie zakupić na tej stronie.